Sex Shop Gdańsk największe Centrum Erotyki w regionie

Sex Shop Gdańsk

ul. Ks. Leona Miszewskiego 16

tel.: 58 3444 999

email: sklep@sexshop-gdansk.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 20.00

Sobota 10.00 - 18.00

Centrum Erotyki to unikatowy sex shop na mapie Gdańska i Trójmiasta. Wyróżnia nas nie tylko szeroki asortyment i przystępne ceny, ale przede wszystkim wykwalifikowana obsługa i podejście do klienta. 

U nas możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w dziedzinie zabawek erotycznych oraz życia i zdrowia seksualnego. Klienci doceniają naszych sprzedawców za profesjonalizm, dyskrecję oraz otwartość. Te cechy powodują, że wstyd klienta znika przy pierwszej wizycie, a kolejne to już tylko czysta przyjemność. Indywidualnie podchodzimy do każdego tematu i dzięki temu rzesza stałych klientów codziennie się powiększa.

Sprawdź opinie o naszym Sex Shopie w Google:

OPINIE SEX SHOP GDAŃSK CENTRUM EROTYKI

Na 100m2 powierzchni (2 piętra) znajdziesz wszystko do spełnienia najskrytszych fantazji wraz ze specjalnie wydzieloną na piętrze strefą BDSM i Fetish.

Posiadamy także przymierzalnię, dzięki której będziesz mieć pewność, że bielizna i ubrania leżą perfekcyjnie. Duża ilość artykułów pokazowych daje możliwość poznania wszystkich cech produktu przed jego zakupem.

Od 2018 roku codziennie zdobywamy zaufanie nowych klientów. Zapewniamy dyskrecję, profesjonalną obsługę i doradztwo. Jesteśmy otwarci, tolerancyjni i ciałopozytywni!

Jak do nas trafić?

Sex Shop Centrum Erotyki Gdańsk znajduję się we Wrzeszczu pod adresem Miszewskiego 16, na skrzyżowaniu ulic Al. Grunwaldzkiej i Miszewskiego. Łatwy dojazd zapewnia rozwinięta komunikacja miejska. Dojedziesz tramwajami linii 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12 (przystanek Miszewskiego) oraz autobusami linii 115, 169 i 199 (przystanek Uphagena). Najbliższy parking znajduje się przy sklepie Lidl przy ulicy Uphagena 32 (1h bezpłatna), wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej (płatny od poniedziałku do piątku) lub przy Targowisku Miejskim Gdańsk-Wrzeszcz przy ulicy Wyspiańskiego 20a (darmowy).


Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostawa:
Szybkie płatności online:
Szybkie płatności
Kup dziś, zapłać później
E-Raty od 300 zł

ZNAJDŹ NAS:

TAK
Serwis zawiera materiały o tematyce erotycznej.
Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa
nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej.


Wchodząc dalej oświdczasz, Iż jesteś osobą pełnoletnią
i chcesz ogladać materiały erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.


JESTEŚ
pełnoletni?

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, czy ich opiekunów,
które odwiedziły nasz serwis podając niezgodne z prawdą dane, że są pełnoletnie.