Polityka prywatności oraz bezpieczeństwo danych osobowych

Polityka prywatności oraz bezpieczeństwo danych osobowych

Wywiązując się zadań informacyjnych spoczywających na administratorze danych osobowych w stosunku do konsumenta uprzejmie informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych w sklepie internetowym www.centrumerotyki.com.pl jest firma:

KRAS Janusz Kras Karol Kras spółka cywilna
Jana i Jędrzeja Śniadeckich 40
85-011 Bydgoszcz
NIP: 967 146 62 56
REGON: 525331472

2. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zamówienia internetowego oraz kontakt w ramach opieki posprzedażowej dotyczący: reklamacji, obsługi zwrotów, przyjęcia odstąpienia od umowy oraz korzystania z rabatów przypisanych do konta klienta i promocji.

3. Warunkiem realizacji zamówienia złożonego przez stronę www.centrumerotyki.com.pl jest akceptacja warunków Regulaminu i świadome udzielenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

4. Konsument w celu realizacji zamówienia przekazuje następujące dane:

a. imię i nazwisko,

b. adres dostawy,

c. numer telefonu kontaktowego,

d. adres e-mail.

5. W związku z przetwarzaniem danych osobowych powyższe dane osobowe są przekazywane do firmy obsługującej nasze serwery na podstawie umowy powierzenia danych osobowych: H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 200.000,00 zł w pełni wpłacony

6. W celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi, dostarczenia informacji o promocjach i rabatach dane osobowe będą za zgoda konsumenta profilowane, to znaczy są opracowywane przez zautomatyzowane systemy sprzedażowe i marketingowe.

7 . Dane osobowe są przechowywane przez platformę e-handlu – Presta. Dostęp do nich mają wyłącznie osoby posiadające stosowne upoważnienie do przetwarzania.

9. Administrator danych dla zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych wykorzystywać może technikę pseudonimizacji i szyfrowania danych a także stosuje minimum dwustopniowe logowanie się do wewnętrznych systemów zawierających dane osobowe.

10. Dane powyższe nie są przekazywane innym osobom trzecim, jednak mogą zostać ujawnione na wniosek i żądanie uprawnionych organów, np. policji, prokuratury, sądu.

11. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody a po takim odwołaniu przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.

12. W celu wykonania czynności opisanych w pkt. 11 skorzystaj z właściwych zakładek serwisu internetowego lub prześlij e-mail pod adres sklep@centrumerotyki.com.pl – korzystaj z adresu poczty elektronicznej zarejestrowanego w naszym systemie.

13. Strona internetowa www.centrumerotyki.com.pl może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Uwaga: ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.

14. Biurem właściwym do składania skarg w zakresie przetwarzania danych osobowych jest:

Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
ul. Stawki 2 , 00-193 Warszawa
tel. 22 531 03 00    fax. 22 531 03 01
kancelaria@giodo.gov.pl

15. Adres Infolinii UOKiK:

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów
plac Powstańców Warszawy 1, 00-950 Warszawa
mailto:uokik@uokik.gov.pl
tel. 801 440 220 oraz 22 290 89 16
czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 18:00

16. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: PPHU Karol Kras ul. Śniadeckich 40, 85-011 Bydgoszcz lub email:  sklep@centrumerotyki.com.pl.

17. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości odnośnie ochrony danych osobowych prosimy o kontakt z biurem właściciela pod adresem e-mail: sklep@centrumerotyki.com.pl


Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostawa:
Szybkie płatności online:
Szybkie płatności
Kup dziś, zapłać później
E-Raty od 300 zł

ZNAJDŹ NAS:

TAK
Serwis zawiera materiały o tematyce erotycznej.
Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa
nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej.


Wchodząc dalej oświdczasz, Iż jesteś osobą pełnoletnią
i chcesz ogladać materiały erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.


JESTEŚ
pełnoletni?

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, czy ich opiekunów,
które odwiedziły nasz serwis podając niezgodne z prawdą dane, że są pełnoletnie.