MASAŻER RO-ZEN

199,00 zł brutto

Kategoria: MASAŻERY PROSTATY
Kod: 005154
Producent:
Dostępność w salonach: Bydgoszcz
Wysyłka: 48h

Kup dzisiaj i zapłać później dowiedz się więcej
Ten produkt możesz kupić na raty dowiedz się więcej
OPIS PRODUKTU

Zaskocz jednocześnie do 4 stref erogennych, co powoduje silniejsze i bardziej satysfakcjonujące orgazmy, które są trudne do osiągnięcia dzięki oddzielnym zabawkom.

Całkowicie elastyczny, aby dopasować się do szerokiej gamy kształtów i rozmiarów ciała, kurek i pierścień kulkowy pomaga osiągnąć pełniejsze, bardziej stabilne i długotrwałe erekcje, a jednocześnie kuszą wrażliwe jądra wibracjami.

Czop z wtyczką ma zwężającą się końcówkę dla łatwego wkładania, osiągając obwód 4 cali i mającą wkładaną długość 2,5 cala do napełniania wrażeń. Wąska szyja przesyła wibracje przepływające do twoich bardzo wrażliwych zakończeń nerwowych z każdym impulsem każdego mocnego punktu kulminacyjnego.

8 delikatnych guzków na miękkim silikonie przenosi wibracje na wrażliwe krocze, aby celować w zewnętrzną gruczoł krokowy i jeszcze bardziej zwiększyć przyjemność.

Moc płynie przez każdy centymetr silikonu z 7-funkcyjnego wibratora kulowego znajdującego się w wtyczce. W przypadku już wielofunkcyjnej zabawki, jest coś więcej - kula jest zdejmowana, co pozwala cieszyć się kształtem podczas penetracji partnera, i daje dodatkową zabawkę, aby celować w miejsca, które napędzają niesamowitą intymność.

Prosty przycisk sterowania na podstawie pozwala na badanie 3 stałych prędkości, z których każda rośnie w siłę, zanim dostarczy 4 różne pulsacje i wibracje. Drgania przenoszone są przez korek do koguta i pierścienia kulowego. Są szczególnie silne na czubku wtyczki dla stymulującej stymulacji prostaty.

ZAPYTAJ O PRODUKT
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostawa:
Szybkie płatności online:
Szybkie płatności
Kup dziś, zapłać później
E-Raty od 300 zł

ZNAJDŹ NAS:

TAK
Serwis zawiera materiały o tematyce erotycznej.
Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa
nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej.


Wchodząc dalej oświdczasz, Iż jesteś osobą pełnoletnią
i chcesz ogladać materiały erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.


JESTEŚ
pełnoletni?

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, czy ich opiekunów,
które odwiedziły nasz serwis podając niezgodne z prawdą dane, że są pełnoletnie.