KULKI GEISHA 2

165,00 zł brutto

Kategoria: KULKI GEJSZY
Kod: 005184
Producent:
Dostępność w salonach: Bydgoszcz
Wysyłka: 48h

Kup dzisiaj i zapłać później dowiedz się więcej
Ten produkt możesz kupić na raty dowiedz się więcej
OPIS PRODUKTU

Bogaty w możliwości zestaw pozwalający na trening mięśni kegla oraz na stymulację. Jest więc idealny zarówno dla kobiet które szukają tylko przyjemności jak też i dla tych które poprzez podniesienie kondycji mięśni kegla chcą osiągać większą satysfakcje z życia seksualnego.

W komplecie znajdziemy aż cztery kulki różnej wagi lecz tej samej wielkości, bardzo akceptowalnej zresztą bo 30mm. W komplecie również oczywiście uprząż pozwalająca nosić kulki po jednej lub dwie (można je nosić także bez niej, lecz wymaga to troszkę wprawy). Wykonana z silikonu, więc przyjemna dla ciała pozwala na noszenie w środku zestawów kulek o wadze od 50 do aż 100 gramów. Oczywiście jak to przy treningu zaczynamy z najniższą wagą by wraz z upływem czasu i zwiększeniem siły mięśni kegla podnosić również obciążenie.

Używanie – czyli noszenie w sobie – kulek od 15 do 30min dziennie pozwala w widoczny sposób poprawić elastyczność i siłę mięśni dna miednicy, która to przedkłada się min. na stopień odczuwania pobudzenia seksualnego w czasie stosunku. A że można robić to nawet wykonując codzienne czynności, odczuwając przy tym pobudzenie i podniecenie to kolejny plus zachęcający do treningu.

Zestaw jest bardzo dobrze dobrany, uniwersalny, dopasowany rozmiarami i wagą. W zasadzie wystarczy na cały cykl treningowy, od najniższej wagi do najwyższej, z uprzężą i bez niej.

Waga kulek: 24g, 34g, 44g, 56g

Więcej informacji na temat treningu z kulkami gejszy znajdziesz tutaj: https://www.blog.centrumerotyki.com.pl/keglujemy-moj-pierwszy-raz-z-1-kulki-gejszy/

ZAPYTAJ O PRODUKT
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostawa:
Szybkie płatności online:
Szybkie płatności
Kup dziś, zapłać później
E-Raty od 300 zł

ZNAJDŹ NAS:

TAK
Serwis zawiera materiały o tematyce erotycznej.
Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa
nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej.


Wchodząc dalej oświdczasz, Iż jesteś osobą pełnoletnią
i chcesz ogladać materiały erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.


JESTEŚ
pełnoletni?

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, czy ich opiekunów,
które odwiedziły nasz serwis podając niezgodne z prawdą dane, że są pełnoletnie.