KNEBEL FETISH SPIDER GAG
Kiedy usta partnerki nie są wystarczająco otwarte, Spider Gag wykona to zadanie.
Aby wejść na tę stronę, musisz mieć co najmniej 18 lat.
/
/
Pon - Pt 10.00 - 20.00
Sob 10.00 - 18.00
61 861 74 20 sklep@sexshop-poznan.plul. Głogowska 63
60-739 Poznań
Pon - Pt 10.00 - 20.00
Sob 10.00 - 18.00
52 322 99 35 sklep@centrumerotyki.com.plul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 40
85-011 Bydgoszcz
Pon - Pt 10.00 - 20.00
Sob 10.00 - 16.00
56 62 00 401 torun@centrumerotyki.com.plul. Jęczmienna 15
87-100 Toruń
Pon - Pt 10.00 - 18.00
Sob Nieczynne
56 462 60 60 grudziadz@centrumerotyki.com.plul. Kosynierów Gdyńskich 13
86-300 Grudziądz
Pon - Pt 10.00 - 18.00
Sob 10.00 - 14.00
54 232 55 65 wloclawek@centrumerotyki.com.plul. 3 Maja 3
87-800 Włocławek
Pon - Pt 10.00 - 20.00
Sob 10.00 - 18.00
58 3444 999 sklep@sexshop-gdansk.plul. Księdza Leona Miszewskiego 16
80-239 Gdańsk
Koszyk
Knebel wykonany z silikonu, w kształcie róży.
Knebel z różą TABOOM Malibu Rose to unikalne akcesorium, które nadaje intymnym chwilom subtelnej elegancji i pasji. Stylizowany na delikatną różę, ten silikonowy knebel łączy w sobie estetykę i zmysłowość, stając się wyjątkowym dodatkiem do Waszej kolekcji BDSM. Różany motyw czyni go nie tylko efektownym wizualnie, ale także doskonałym narzędziem do eksploracji granic kontroli i poddania w sposób pełen wdzięku i klasy.
Knebel z różą TABOOM jest zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie, dzięki regulowanemu paskowi, który pozwala na idealne dopasowanie. Miękki silikon zapewnia komfort noszenia, eliminując ryzyko otarć czy dyskomfortu, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. To gadżet, który łączy w sobie styl, wygodę i wyrafinowane wzornictwo.
Knebel TABOOM z różą to doskonały sposób na pogłębienie zmysłowych doznań i zwiększenie poczucia bezbronności. Ograniczając możliwość mówienia, potęguje napięcie i intensywność emocji, tworząc głębsze połączenie między partnerami. Różany design podkreśla subtelną naturę poddania, dodając odrobinę romantyzmu do Waszych chwil.
Knebel z różą TABOOM to nie tylko funkcjonalne akcesorium, ale również piękny, stylowy element, który przyciąga uwagę. Idealny dla osób ceniących elegancki design i unikalne dodatki, które wzbogacają intymne chwile. To doskonały wybór na prezent lub jako wyjątkowy gadżet do eksploracji granic zmysłowej zabawy.
Materiał: Bezpieczny dla skóry silikon w formie róży
Regulacja: Regulowany pasek dla komfortowego dopasowania
Funkcja: Ograniczenie mowy i wzmocnienie doznań
Zastosowanie: Idealny dla miłośników estetyki i romantycznych akcentów w BDSM
Kiedy usta partnerki nie są wystarczająco otwarte, Spider Gag wykona to zadanie.
TERAZ MOŻESZ ROBIĆ WSZYSTKO Z USTAMI NIEWOLNIKA
Knebel z zaciskami na sutki z EasyToys Fetish Collection.
Silikonowy knebel penis na pasie, który doda pikanterii do Waszych sex zabaw.
Okrągły, czarny, silikonowy knebel (Ø 4 cm) od Vegan Fetish jest na paskach z naturalnego korka o typowym, pięknym wyglądzie.
Silikonowy knebel do ust marki Bad Kitty o średnicy 4,00 cm z regulowanym paskiem.
Imponująca kolekcja gadżetów z kolekcji Fifty Shades of Grey!
Oddychający knebel. Męski design i konstrukcja dla najlepszych akcesoriów master i slave.